Dogodnym przewodnik Cerazette mini-pigułki

cerazette-largeMini-pigułka jest często przepisywany jako substytut połączeniu środków antykoncepcyjnych, ponieważ zawiera tylko jeden sztuczny żeński hormon płciowy znany jako progestagenu. Jest on uważany za odpowiedni dla kobiet, które są lub mają łańcuch palacze powyżej 35 roku życia. Wynika to z faktu, że kobiety nie mogą tolerować skutków tabletek skojarzonych ze względu na połączenie zarówno estrogen i progestagen. Lek ten nie powoduje wiele poważnych skutków ubocznych, a więc jest bardzo popularny wśród kobiet. Jednak niektóre kobiety mogą wystąpić łagodne skutki uboczne, takie jak nudności, bóle piersi, zmniejszenie popędu płciowego, trądzik i przyrost masy ciała.

Cerazette mini-pigułki zapobiegają Poczęcia w cichej sposób podobny do połączonej pigułki antykoncepcyjnej. Jednakże zawiera syntetyczną wersję tylko progestagen, w przeciwieństwie do pigułek kombinowanych. Badania wykazały, że większość z mini-tabletki mogą zapobiegania ciąży jedynie w dwóch sposobów, to znaczy, że nie jest w stanie zatrzymać proces owulacji. Cerazette, z drugiej strony, jest jedynym, że mini-tabletka może zapobiegania ciąży w trzech różnych sposobów. Dezogestrel, aktywny składnik tego leku, wskazówki do ciała uważają, że owulacja już się, a tym samym nie jest uwalniany z jaj jajników.

W drugim etapie zatężania śluz szyjki macicy, tak, że przenikanie macicy przez spermy staje się trudne. Wreszcie zmienia błony śluzowej macicy, dzięki którym jajo jest w stanie dołączyć się i rosną. Cerazette należy do pełnych 28 dni cyklu menstruacyjnego, bez żadnych przerw pomiędzy nimi. Dla większej skuteczności, należy starać się wziąć pigułkę jednocześnie codziennie. Należy rozpocząć przyjmowanie pigułki korzystnie od pierwszego dnia miesiączki, ale można też zabrać go do piątego dnia miesiączki. Jednak w takim przypadku trzeba by użyć ochronę wtórnego dla kolejnych siedmiu dni. Można uzyskać bezpłatne konsultacje online z zarejestrowanego lekarza w TheContraceptivePill.com.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s