Dowiedz się więcej o zaletach stosowania pigułki Cerazette

cerazette-large

Cerazette jest wyłącznie progestagen pigułka, która uniemożliwia zajście w ciążę w sposób podobny do połączonego antykoncepcyjnego kobiet. Jak sama nazwa wskazuje, Cerazette wyłącznie progestagen pigułka (mini pill) zawiera tylko jeden syntetyczny hormon progestagen. Okazało się to być około 100% skuteczny w zapobieganiu ciąży nieoczekiwane. Kobiety, występują niepokojące skutki uboczne z pigułki antykoncepcyjne w połączeniu, można rozpocząć przyjmowanie pigułki Cerazette zamiast połączonych pigułki antykoncepcyjne. To jest ponieważ hormonu estrogenu jest nieodpowiedni dla kobiet, którzy spójne palaczy lub powyżej 35 roku życia.

 

Ostatnie badania wskazuje, że Cerazette powoduje, że mniej skutkówubocznych, nie zawierają estrogenu. Istnieje wiele kobiet, które doświadczyły skutków ubocznych, takich jak wrażliwość piersi, retencji wodyi bóle głowy po użyciu połączonych pigułki antykoncepcyjne. Jednak poprzełączeniu na pigułki Cerazette zobaczyli znaczną poprawę objawóww ciągu trzech miesięcy. To jest tylko mini pigułki, które mogą być brane do 12 godzin późno, innych mini pigułki, które muszą zostać podjęte nie później niż trzy godziny za późno. To sprawia, że bardziej nadaje się do kobiety, którzy zapominają wziąć tabletkę o tej samej porze każdego dnia. Cerazette jest również możliwość zatrzymania owulacji iw ten sposób zapobiec poczęcia, co nie zawsze jest w przypadku innych mini pigułki. miliony kobiet kto prever doustnych środków antykoncepcyjnych metody zamiast w zależności od bariery metody, takie jakprezerwatywy lub szyjki macicy czapki.

 

Jak działa pigułka Cerazette

 

Lek ten wersję syntetycznego progestagenu, znany jako dezogestrel iuniemożliwia zajście w ciążę na trzy sposoby. Zatrzymuje owulację, więc, że nie ma jaj nie jest zwolniony z jajników, zgęstnieje również szyjki macicy błon, tak, że plemniki bardzo trudno wejść do łona, wreszciezapobiega śluzowej macicy od zagęszczanie tak jaj nie może dołączyći rozwijać.

 

Nie należy używać tej pigułki, jeśli masz historię choroby, żółtaczka, raka piersi, niewyjaśnione krwawienia z pochwy i wątroby lub nerek. Zaleca się, aby omówić swoje zdrowie z lekarzem w czasie konsultacji, tak, że ci odpowiednie leki. Zapraszamy do odwiedzenia http://www.thecontraceptivepill.com/pl/cerazette.html uzyskać więcej informacji na temat antykoncepcji; i konieczności zakupu lub zamówienia pigułki antykoncepcyjne.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s