Co to jest Nuvaring? należy użyć Nuvaring?

nuvaring

Nuvaring antykoncepcji hormonalnej jest połączeniem antykoncepcji. Jest produkowana przez Organon USA. Nuvaring jest pierścieniem octan winylu polietylen około 2 cali. Nosi w pochwie przez trzy tygodnie, a następnie usuwa się na jeden tydzień. Pierścień zawiera kombinację estrogenu i progestyny, hormony. antykoncepcyjnej Nuvaring powoli uwalnia hormony do krwi. Progestyny jest wchłaniany i zapobiega jajnik uwalnianie komórki jajowej. Ponadto macicy staje się cieńsza i śluzowa macicy staje się grubsza. Nuvaring jest uważany antykoncepcyjnym trzeciej generacji.

Doustne środki antykoncepcyjne są zwykle wykonane z mieszanki syntetycznych hormonów żeńskich. Pierwsza generacja pigułki antykoncepcyjne, wprowadzone po raz pierwszy w 1960 roku, miał wysoki poziom hormonów estrogenów i progestagenów lub linestrenol noretysteronu. Wczesne antykoncepcyjne spowodowały dość dużą liczbę zakrzepów powodujących zatorów w kończynach dolnych, serca i mózgu. Te blokady mogą zatem prowadzić do zawałów serca i udarów mózgu.

Druga generacja pigułki antykoncepcyjne zostały opracowane, aby zmniejszyć ryzyko powstawania zakrzepów krwi. Zawierały one mniejsze ilości estrogenu i progestagenu innej nazwie lewonorgestrel. Wadą tych tabletek antykoncepcyjnych drugiej generacji było to spowodowane ich skutków ubocznych, takich jak trądzik, nadmierne owłosienie (zwiększony wzrost włosów), przyrost masy ciała, a także wyższy poziom cholesterolu. Druga i trzecia generacja doustnych środków antykoncepcyjnych różnią się składnik o działaniu progesteronu.

Trzecia generacja tabletki antykoncepcyjne, takie jak Nuvaring zostały opracowane w 1980 roku zawierają hormony progestagen dezogestrel lub gestoden. Celem było, aby zmniejszyć negatywne skutki, takie jak hirsutyzm i trądzik. Szacuje się, że 7,5 miliona kobiet wypełnione recepty na trzeciej generacji doustnych środków antykoncepcyjnych w Stanach Zjednoczonych w roku 2006. Badania wykazały, że kobiety za pomocą trzeciej generacji doustnych środków antykoncepcyjnych istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia choroby zakrzepowo-zatorowej (skrzepliny krwi żylnej) w porównaniu z użytkownikami drugiej generacji antykoncepcyjne zawierające lewonorgestrel.

Niektórzy badacze kwestionują, czy antykoncepcyjne trzeciej generacji, takie jak Nuvaring są bardziej bezpieczne i skuteczne niż antykoncepcyjnych drugiej generacji z uwagi na zwiększone ryzyko zakrzepów. Nacisk został położony na desogestrel, syntetyczna forma hormonu progesteronu. Dezogestrel wydaje się powodować oporność na jedno z białek przeciwzakrzepowymi (białko C). Po koagulacji jest hamowana to sprawia, że łatwiej zakrzepów krwi, co zwiększa ryzyko wystąpienia zakrzepicy żylnej.

Nuvaring jest jednym z najczęściej stosowaną metodą antykoncepcji i bezproblemowe dla większości kobiet. Można kupić Nuvaring online w swoim kraju, po konsultacji z lekarzem w klinice w lokalnej Twojego miasta lub biorąc konsultacje online z thecontraceptivepill.com/pl/. Dowiedz się więcej o Nuvaring na http://www.thecontraceptivepill.com/pl/nuvaring.html.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s