Martwisz się o bardzo wczesnej ciąży? Sprawdź te objawy

teen-pregnancy-pregnant-women

Istnieje wiele bardzo wczesne objawy ciąży oraz w jaki sposób można stwierdzić, czy są one oznaką ciąży? Im więcej z tych objawów masz, które są wymienione poniżej to większe prawdopodobieństwo jest, że jesteś w ciąży. Zapoznaj się z listy poniżej i zobacz, jak wiele z tych bardzo wczesnej ciąży … Istnieje wiele bardzo wczesne objawy ciąży oraz w jaki sposób można stwierdzić, czy są one oznaką ciąży? Im więcej z tych objawów masz, które są wymienione poniżej to większe prawdopodobieństwo jest, że jesteś w ciąży. Zapoznaj się z listy poniżej i zobacz, jak wiele z tych bardzo wczesnych objawów ciąży masz.

Bardzo wczesne objawy ciąży:

Większość kobiet w ciąży mają bardzo wczesne objawy ciąży. W rzadkich przypadkach, niektóre kobiety nie mają żadnych objawów wczesnej ciąży chyba, że je przegap ich miesiączki. Niektóre kobiety są tak zajęci w ich życiu, że są świadomi, że ich miesiączki spowodowany był i zapomnieć nie dostali swoje okresy.

 • Przegapiłeś miesiączki może wskazywać, że jesteś w ciąży.
 • Ty miesiączka było późno i tylko miał jakąś łagodną plamienie zamiast prawidłowego menstruacji.
 • Występują poranne mdłości i / lub wymioty pierwszą rzeczą, w godzinach porannych mogą wskazywać na ciążę.
 • Jedzenie smakuje inaczej i nagle teraz niechęć niektórych pokarmów.
 • Teraz nagle pragnienie niektórych pokarmów jest bardzo wczesnym objawem ciąży, co oznacza, jesteś wyczerpany w minerały.
 • Twoje piersi są miękkie i wydają się być powiększanie.
 • Brązowy część brodawki (otoczki) staje się coraz ciemniejsze i większe.
 • Można zauważyć, poziom energii jest niższy i czujesz się zmęczony cały czas.
 • Masz więcej wahania nastroju niż normalnie, co może być wynikiem nagłych zmian hormonalnych, które zachodzi w ciążę.
 • Robisz kolejne wyjazdy do łazienki na mocz i nie ma bólu związanego z oddawaniem moczu jest częstym bardzo wczesnym objawem ciąży.
 • Zaczną się bóle głowy, które mogą być bezpośrednim skutkiem hormonów jako objaw wczesnej ciąży.

Rozpoznanie ciąży:

teen-pregnancy

Jeśli jesteś aktywny seksualnie i mają jedną lub więcej z powyższych objawów wczesnej ciąży, a następnie zakupić zestaw ciążowy. Badania moczu pierwszą rzeczą, w godzinach porannych, gdy mocz jest bardziej skoncentrowany, aby sprawdzić, czy jesteś w ciąży czy nie. Te testy ciążowe są bardzo czułe i bardzo dokładne; Pozytywny wynik testu oznacza, że jesteś zdecydowanie w ciąży. Negatywny wynik testu ciążowego może nie rozstrzygające zwłaszcza jeśli wykonywane nieprawidłowo lub nie testowanie wcześnie rano próbkę moczu.

Co teraz:

 • Jeśli uważasz, że jesteś w ciąży, należy zasięgnąć porady lekarza lub położnictwa, aby potwierdzić ciążę i przedyskutować swoje plany ciążowe.
 • Jeśli pacjent przyjmuje leki na receptę, należy natychmiast powiadomić o tym lekarza lub pracownika służby zdrowia, że jesteś w ciąży, aby skonsultować się o swoje leki.
 • Podczas oczekiwania na wizytę, zażyciem codzienne multiwitaminy, która ma co najmniej 400 mikrogramów kwasu foliowego w nim, aby zapobiec wad wrodzonych.
 • Podjęcia odpowiednich suplementów mineralnych, aby zapobiec powikłaniom ciąży.
 • Jedz dobre pożywienie i upewnij się zwiększyć spożycie białka.
 • Zatrzymaj wszystkie spożycie alkoholu i zatrzymać palenia papierosów lub drastycznie zmniejszyć, życia Twojego dziecka zależy od ciebie.

Zobacz także porady lekarza lub położnictwa, jeśli nie jesteś w ciąży i miesiączka nie przyjdzie w ciągu najbliższego miesiąca, gdyż może to mieć podstawową chorobę.

Ciąża Statystyki:

65% wszystkich ciąż jest nieplanowana.
25% wszystkich ciąż kończy się poronieniem.
25% kobiet wybrać, aby zakończyć ciążę.

Dowiedzieć się, że jesteś w ciąży może być bardzo przyjemne doświadczenie w swoim życiu, czy może to być także czas ogromnego stresu dla Ciebie. Niektóre książki oferuje niesamowite spostrzeżeniami i komfort w ciąży, poronienia, przyjęcia i przerywania ciąży. Te książki są nie tylko dla kobiet w ciąży, ale dla każdego, kto miał problem z ich matki lub urazu związane z ciążą.

Istnieje wiele sprawdzonych metod zapobiegania ciąży, jak pigułki antykoncepcyjne, plastry antykoncepcyjne i antykoncepcji pierścieni. Dowiedz się więcej na temat środków antykoncepcyjnych na TheContraceptivePills.com/pl/ ~~pobj.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s