Zapobiegania ciąży o połączonym pigułki antykoncepcyjne

couple-kissing-happyPigułki antykoncepcyjne są bardzo ważne dla kobiet, które chcą uniknąć niechcianej ciąży. Na znacznej ilości czasu, prezerwatywa została uznana za skuteczną ochronę przed ciążą. Jednak wkrótce kwestie rozdarcie prezerwatyw lub zrazy były zgłaszane. Kobiety mogą teraz uniknąć wypadków antykoncepcyjnych znacznie łatwe ze względu na połączeniu tabletek antykoncepcyjnych. Połączone antykoncepcyjne składają się z dwóch syntetycznych hormonów żeńskich: estrogen i progestagen. Lek ten nie tylko daje 100% ochronę przed ciążą, ale także reguluje cykl menstruacyjny, dzięki czemu są one mniej bolesne. Najpowszechniej znane połączone są pigułki antykoncepcyjne Yasmin, Microgynon i Cilest pigułki. Leki te mogą być łatwo kupić w trybie online.

Yasmin:

Yasmin (Yasminelle) składa etynyloestradiolu, która jest sztuczny estrogenu i drospirenon, czynnych składników. Składniki te oszukać organizm do przypuszczeń, że owulacja już nastąpiła, tak że nie ma produkcji jaj. zgęstnieje ona również śluzu szyjkowego, tak aby nie sperma jest w stanie wejść do łona. Łono wyściółka także zreformowany tak, że każda zapłodniona komórka jajowa nie może dołączyć i rozwijać. W wielu przypadkach, poprawia wygląd skóry i zmniejsza ryzyko nadwagi. Trzeba wziąć tę pigułkę przez 21 dni cyklu miesiączkowego, z przerwą siedmiu dni. Pigułka ma być podjęta w pierwszym dniu miesiączki, aby uzyskać natychmiastową ochronę. Możliwe skutki uboczne tego leku to ból głowy, nudności, wymioty i bóle brzucha. Można kupić Yasminelle online w różnych klinikach po przejściu przez internetowych konsultacji z lekarzami.

Microgynon:

Microgynon jest jednym z wielu połączonych pigułki antykoncepcyjne, które są niezawodne i bezpieczne. Główne składniki tego leku są etynyloestradiol i lewonorgestrel. Etynyloestradiol jest syntetyczny estrogen, lewonorgestrel jest syntetycznym progestagenem. Jest to niezwykle przydatne w leczeniu endometriozy i napięcia przedmiesiączkowego połączeniu z bolesnych okresów. To działa w ten sam sposób jak Yasmin. Tabletki są podejmowane przez 21 dni na cykl menstruacyjny, z przerwą na siedem dni na końcu. Podobnie jak inne pigułki antykoncepcyjne, Microgynon jest również dostępny w Internecie na różnych klinik internetowych. Po prostu trzeba zacząć internetowym konsultacji medycznej, gdzie trzeba złożyć swoją przeszłość historię medyczną. Microgynon nie powinny być podejmowane, jeśli masz problemy związane z serca, wysokie ciśnienie krwi, problemy z powstawaniem zakrzepów lub jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią.

Cilest:

Cilest inny doustnych środków połączone pigułki, które uznaje się za 100% skuteczność zapobiegania nieplanowanej ciąży. Aktywne składniki według niniejszego pigułkami estrogenu (etynyloestradiol) oraz progestagen (norgestymat). Te syntetyczne hormony zagęścić śluz szyjki macicy tak, że plemniki nie wchodzi do macicy, błony śluzowej macicy jest zmieniana tak, że jajko nie przywiązują się i wreszcie, jaja nie mogą być zwolnione z jajników. Ten lek należy przyjmować w pierwszym dniu miesiączki dla zapewnionej ochrony. Jednakże, może być również uwzględniona w piątym dniu, lecz inny alternatywny antykoncepcji jak prezerwatywy powinny być wykorzystywane do siedmiu dni. Ta pigułka ma również łagodne skutki uboczne, takie jak inne pigułki antykoncepcyjne, takie jak nudności, wymioty, bóle głowy, tkliwość piersi, zmiany masy ciała i grzybicę pochwy.

Dla dalszego czytania lub zakup tabletek antykoncepcyjnych odwiedź TheContraceptivepill.com/pl/. Posiada szereg tabletek antykoncepcyjnych dostępnych na rynku, aby zapobiec niechcianej ciąży. Niektóre inne są pigułki Cerazette, Micronor, Zoely i wiele innych.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s