Antykoncepcja doraźna dla antykoncepcji wypadków

morning-after-pill-couple-happy

Kobiety, które biorą udział w relacji seksualnej zazwyczaj wolą używać jakąś formę ochrony. Do niedawna prezerwatywy było rozwiązaniem najbardziej popularnym i są powszechnie wykorzystywane jako sposób antykoncepcji pary. Jednakże, prezerwatywy, nie okazały się skuteczne w 100% w zapobieganiu kobietom o nieplanowanej ciąży. Wiele razy, podczas aktu seksualnego, istnieją szanse, że pary doświadczają poślizgu prezerwatyw lub łzę prezerwatyw. To może tylko zwiększyć ryzyko zajścia w ciążę kobiety. Jednak wiele innych metod antykoncepcji zostały wprowadzone w celu zapobiegania takim wypadkom antykoncepcyjne od dokonywania kobiet w ciąży. Codzienne metody antykoncepcyjne pomogły kobietom dużo.

Wprowadzenie hormonalnych metod antykoncepcyjnych przyniósł obfite zmiany w scenariuszu miarę nieplanowana ciąża była zaniepokojona. Metody te są formą codziennej antykoncepcji i stały się bardzo popularne wśród kobiet. Trzy hormonalne metody antykoncepcyjne to doustne środki antykoncepcyjne, plastry antykoncepcyjne antykoncepcyjne i pierścienie. Doustne środki antykoncepcyjne składają się z syntetycznych hormonów żeńskich, które pomagają w zapobieganiu nieplanowanej ciąży u kobiet. Pigułka antykoncepcyjna może być albo w połączeniu pigułki lub mini-pigułka, w oparciu o wyżej hormonów obecnych w pigułce. Te tabletki okazały się niemal 100% skuteczność zapobiegania ciąży.

Niekiedy jednak te środki antykoncepcyjne również zawiodły w zapobieganiu ciąży. Takie wypadki antykoncepcyjne są powszechne i że jest gdzie metody antykoncepcji awaryjnej przyjść na zdjęciu. Metody te okazały się być skuteczne w zapobieganiu ciąży u kobiet, które mogą powstać w wyniku takich antykoncepcyjnych wypadków. Metody te są również określane jako antykoncepcji awaryjnej pigułki, które muszą być podjęte w przeciągu 72 do 120 godzin po jej zakończeniu. Dwa najbardziej popularne awaryjne pigułki antykoncepcyjne stosowane przez kobiety na całym świecie są Ellaone i Levonelle. Te tabletki składają się z syntetycznych hormonów żeńskich, jak pigułki antykoncepcyjne.

Levonelle jest najstarszym pigułka antykoncepcja awaryjna stosowany przez kobiety w zapobieganiu ciąży po antykoncepcji wypadku. Ta tabletka zawiera lewonorgestrelu syntetycznego progestagenu, jako substancję czynną. Ten antykoncepcji awaryjnej działa poprzez oszukiwanie ciała do uwierzenia, że owulacja już nastąpiła, tak aby uniemożliwić produkcję jajka. Następnie pogrubia śluzu szyjkowego w swoim łonie, tak aby zapobiec przedostawaniu się plemników oraz nawożenie jajko. I wreszcie, Levonelle modyfikuje błony śluzowej macicy, tak aby zapobiec jajko mocowania i rośnie dalej. Ta pigułka może być podjęta w ciągu 72 godzin po wystąpieniu seks bez zabezpieczenia.

Innym popularnym i powszechnie stosowana antykoncepcja awaryjna pigułka jest Ellaone. Pigułka okazało się coraz popularniejsze w szybkim tempie, w odróżnieniu od innych tabletek może być podjęta w ciągu 120 godzin, lub pięć dni później. Ta tabletka składa się z octanu uliprystalu jako substancję czynną. Ellaone jest najbardziej skuteczne, jeśli są przyjmowane w ciągu pierwszych kilku dni po jej zakończeniu. Skuteczność pigułki tendencję do spadku, jak mijają kolejne dni. Ta pigułka jest na ogół dobrze tolerowany pigułka jednak kilka kobiet mogą wystąpić pewne skutki uboczne, takie jak nudności, wymioty lub bolesne okresy.

Antykoncepcja awaryjna jest również nazywany rano po pigułki. Antykoncepcji pigułka jak Ellaone i levonelle można stosować maksymalnie do trzech dni od stosunku płciowego bez zabezpieczenia. Dowiedz się więcej o tym, jak kupić pigułki antykoncepcji w http://www.thecontraceptivepill.com/pl/.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s