Nuvaring i Evra: wygodna alternatywa dla tabletek antykoncepcyjnych

Chociaż tabletki antykoncepcyjne są popularną formą antykoncepcji, trzeba wziąć go codziennie przez 21 dni, może to trudne dla niektórych kobiet. Dobrą wiadomością jest to, że teraz kobiety mogą korzystać z alternatywnych metod antykoncepcyjnych takich jak antykoncepcyjnych pierścienia dopochwowego. Nuvaring, antykoncepcyjny pierścień dopochwowy, jest wkładany do pochwy raz w miesiącu, aby zaoferować prawie 100% ochrony przed ciążą.

 

nuvaringTen elastyczny pierścień jest około 2 cali średnicy i uwalnia stały dawek sztucznych żeńskich hormonów płciowych (etynyloestradiol i etonogestrelu) w krwiobiegu. Ten pierścień dopochwowy jest stopniowo coraz większą popularnością wśród kobiet, ponieważ zapewnia wygodę prostu zastąpienie go raz w miesiącu. Można również zapewnić ochronę przed rozwija zapalenie narządów miednicy mniejszej, torbiele jajników lub macicy i jajnika. Pozostaje skuteczne nawet wtedy, gdy jesteś chory lub cierpią z powodu biegunki, co nie zdarza się doustnych pigułek antykoncepcyjnych. Jednak niektóre kobiety mogą doświadczyć pochwy dyskomfort i ból podczas stosunku płciowego lub przy oddawaniu moczu. Ponadto częste działania niepożądane są narządów swędzenie pochwy, zawroty głowy, uczucie dyskomfortu, niskie libido, skurcze mięśni i wahania nastroju. Można kupić Nuvaring w Polsce po udanej konsultacji online.

 

evra-patchNiektóre kobiety są również lubiący Evra plaster, plaster antykoncepcyjny skóry, które może zapewnić niemal 100% ochronę przed przypadkowym ciąży. Ten plaster musi być wymieniany raz w tygodniu. Zawiera syntetyczny estrogen zwany norelgestrominu i syntetyczny progestagen nazwie etynyloestradiol. Należy upewnić się, że regularnie patch jest nadal na właściwym miejscu i nie stają się luźne. Dla właściwego poradnictwa internetowego o Evra, należy szukać poprzez poufnych konsultacji klinikach internetowych. Można kupić Evra w Polsce po udanej konsultacji online.

 

TheContraceptivePill.com porównania ofert cenowych i korzysta kupić lub zamówić Nuvaring, Evra plaster i inne contracetpive pigułki online w krajach europejskich, takich jak Niemcy, Szwajcaria, Czechy, Norwegia, Szwecja, Hiszpania, Polska, Portugalia, Finlandia, Luksemburg, Belgia, Wielka Brytania i Francji.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s