Przyczyny trądziku i zabiegów

Trądzik spowodowany przez działanie hormonów na gruczoły łojowe

W pierwszych latach, chłopcy i dziewczęta są bardziej narażone na nastoletnich trądzik, w przypadku, gdy gruczoły łojowe w organizmie zaczynają nad produkujących sebum (olej skóry, które mogą przypominać smaru). Dodając do emisji, całe twoje ciało rzuca martwe komórki skóry nieustannie, jak również niektóre każdy ma “lepkie” komórki skóry, które nie rzucają zwykle po prostu pozostać przymocowane do skóry. U osób z trądzikiem, te nadmiar komórek skóry miesza się z olejem i wtyczki w mieszkach włosowych.

Wspólne Mity

Wiele mitów są pływające wokół tam, co powoduje trądzik. Miejmy wyprostować niektóre od razu.

– Brud nie powodować trądzik
– Wągr ​​może wyglądać jak jeden z brudu zatykania porów, ale to nie jest powód.
– Sebum i komórki skóry, a czasem wymieszać wzrosnąć do otwarcia porów. Ale prawdziwa przyczyna pozostaje głęboko zawarta w porach.
– Ciesz się czekolady i frytek. Udziałem w tych ulubionych nie zwiększa produkcję sebum w skórze.
– Niektórzy z was mogą powiedziano, że stosunek seksualny lub masturbacja może powodować trądzik. Fałszywe.

Kto dostaje więcej trądzik?

Chociaż obaj chłopcy i dziewczęta mogą dostać trądziku jest w lepszej pozycji, aby być gorzej u chłopców, ponieważ ich organizm produkuje więcej olejów skóry. O dziwo, układ odpornościowy może wchodzić w grę, jak również dzięki czemu można dodatkowe wrażliwe na bakterie, które nabywają uwięzionych w mieszkach włosowych.

Co definiuje trądzik gorzej?

Jeśli używasz makijażu, produkty do opalania lub przedmioty do włosów, które zawierają olej, może dodać do problemu zatykania porów.

– Będąc pod wpływem stresu, jak zastosowanie do szkół, albo walczy z klas, a może randki presji może pomóc wydobyć trądzik.
– Podczas okresu dziewczyny, poziom hormonów może utworzyć więcej sebum w skórze, które mogą pogorszyć wyprysków.
– I uważaj na działanie promieni słonecznych, nie tylko może spowodować uszkodzenie skóry i przedwczesne starzenie się, może również powodować trądzik.

Przy zachowaniu czystości skóra jest ważną częścią leczenia, należy pamiętać, aby robić to delikatnie, nie trudno szorowania, bez zrywania lub wyciskanie. Można przetrwać nastoletnią trądzik.

Dla kobiety cierpiącej na trądzik kobiet może to być przyczyną łagodnych zmian hormonalnych, czy może to być pochodzących z długotrwałego brak równowagi hormonalnej. Niezależnie od przyczyny, nie jest kobietą anti utwardzania dostępne.

Ponad-recepty elementy oferowane są w każdej aptece lub sklepie spożywczym. Te zabiegi bez recepty trądzik blizny do pielęgnacji skóry często zawierają nadtlenek benzoilu jako antybakteryjnym środkiem czyszczącym. Obejmuje to również takie produkty jak Oxy 5 i Neutrogena. Są one również często stosowany w leczeniu łagodnych form pigułek acne.Birth są typowe recepty stosowane aby pomóc w leczeniu kobiet z trądzikiem, na przykład Ortho Spróbuj Cyclen i Estrostep. Antykoncepcja nie zawsze usunąć wszystkie kobiece trądzik, a może należy stosować innych metod leczenia, czy ponad-the-counter lub na receptę.
W przypadku masz nierównowaga hormonalna powoduje trądzik, lekarz może określić przyczynę. Gdy twoje ciało pochodzi z podwyższonym poziomem androgenów się, zwiększenia w ciągu hormonu testosteronu, może powodować trądzik. Leczenie hormonalne może pomóc zatrzymać trądzik, zanim się pojawi.

Leczenie hormonalne może pomóc z najbardziej ciężkim trądziku. Blokuje ona androgenów z stymulując gruczoły żel. Zwiększona olej w skórę może zatyka porów i powodować trądzik. Jedynie lekarz może podawać leki hormonalne, ponieważ wymaga badania krwi, a ponadto receptę na leki doustne.

Accutane jest lek na receptę, który jest skoncentrowany form witaminy A i wykazano, aby pomóc w leczeniu poważnego trądziku. To jest ostatecznością, ponieważ ma poważne negatywne skutki, takie jak wady wrodzone, jeśli jesteś w ciąży lub może zajść w ciążę. Mimo że może być efektywnym sposobem leczenia, leczenie hormonem to często lepszym rozwiązaniem.

Krok po jednym dla każdego leczenia jest wizyta lekarza lub dermatologa. Mogą one pomóc zidentyfikować przyczynę i polecam odpowiedniego leczenia trądziku kobiet do ciebie. Przestać żyć z trądzikiem i rozpocząć o jasną skórę.

Strona główna zadośćuczynienie w leczeniu trądziku

Recepty leki, aby pomóc trądzik traktować może mieć jakieś poważne i nieprzyjemne skutki uboczne. A dla niektórych, te leki są zbyt drogie, aby być realną opcją. Na szczęście, istnieje wiele niedrogich i skutecznych środków domu leczenia trądziku. Nie każdy z tych środków jest wspaniały dla wszystkich, ale tak długo, jak nie jesteś uczulony skóry dla dowolnych składników, nie masz nic do stracenia, dając im szansę. Uzupełniać żadnych anty utwardzanie z picia dużo wody i regularne ćwiczenia, które dotlenia i odświeża skórę.

Mieszają się ze sobą gałkę muszkatołową gruntowych i mleko. Patrz twarz i pozostawić na 1 lub 2 godziny.

Nałożyć ciasto z miodu i cynamonu w proszku dla pryszcze i zostaw na noc. Zaleca się, aby spróbować tego na noc przez 2 weeks.Grind trochę skórki pomarańczowej i dodać do wody. Aplikuj bezpośrednio na i wokół skaz i porzucić na prawie 20 minut. Zastosuj do świeżej mięty sok skóry może pomóc z trądzikiem oraz ukąszenia owadów. Usuń zaskórników za pomocą pasty produkowany z nasion rzodkiewki ziemi i wody

Jednym ze sposobów na zmniejszenie wygląd trądziku jest zmniejszenie obrzęku. Można spróbować stosowania pasty do zębów (wklej, a nie żel) dla swoich niedoskonałości i pozostawiając go na noc. Można również lód w dół swoje wady przed pójściem do łóżka. Innym sposobem, aby rozpocząć Ci anty utwardzanie w domu, jeśli nie wolą iść do lekarza, zazwyczaj do rozpoczęcia właściwego reżimu twarzy, codzienna mycia. Będziesz w stanie nad umyć skórę, a takie będą pogłębiają tylko trądzik. Dwa razy w ciągu dnia, to prawdopodobnie nie jest idealne, jednak inni sugerują trzy razy.

Za pierwszym razem umyć twarz powinna być, kiedy budzisz się po wstać. Po pierwsze, upewnij się, że twoje ręce są dokładnie oczyszczone. Następnie zwilżyć twarz ciepłą wodą i umyć przy użyciu mydła leczniczej. Gąbki może być przystanie dla bakterii, więc nie skorzystać z jednej do szorować. Zamiast przemyć twarz czystą wodą i delikatnie osuszyć miękką, czyste towel.Wash twarzy ponownie przed pójściem do łóżka. Zasadniczo, po prostu powtórzyć rytuał sprzątania rano. Jeśli zauważysz, suchych miejsc, można zastosować jakiś krem ​​nawilżający, który jest sformułowany na trądzik. Niektórzy polecają trzeci umyć mid-day, realizacji samego procesu, jak umyć rano. Możesz nadać jej spróbować. To może poprawić Twoją skórę, jednak należy bacznie zwracać uwagę na skutki, jakie ma do upewnij się, że nie jest pogorszenie rzeczy.

Więcej informacji
https://pl.wikipedia.org/wiki/Trądzik_młodzieńczy

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s