Zalety i możliwe skutki uboczne Korzystanie Mini Pills

W tym artykule znajdziesz informacje na temat definicji i składu, jak Cerazette mini pigułki lub Micronor.

Mini pigułki jak Cerazette i Micronor stopniowo rośnie popularność wśród aktywnych seksualnie brytyjskich kobiet, jeśli chodzi o urodzenia kontroli za pomocą hormonalnych tabletek antykoncepcyjnych. Najpopularniejszą metodą kontroli urodzeń w kraju, w tej chwili jest stosowanie doustnych środków antykoncepcyjnych łączonych leków. Pigułki antykoncepcyjne należące do tej klasy zawiera dwa sztuczne żeńskich hormonów płciowych. Zastosowanie tych dwóch leków, zgodnie z wyznaczonym sposób nie tylko zwiększa poziom tych dwóch hormonów w ciele użytkownika, ale również oni system reprodukcyjny uwierzyć, że owulacja już się stało; w konsekwencji uwolnienie jaj jest zatrzymany, co prowadzi do zmniejszenia szans na ciążę, nawet jeśli para nie jest używane żadne inne konwencjonalne metody antykoncepcji, jak prezerwatywy. Choć pod względem farmakologii i składu mini tabletki różnią się od złożonych doustnych tabletek antykoncepcyjnych, zapewniają równie skuteczną ochronę przed ryzykiem niechcianej ciąży. Jednak użytkownicy tabletek antykoncepcyjnych, takich jak Cerazette i Micronor powinni pamiętać, że nie są one chronione przed szanse infekcji przenoszonych drogą płciową.

Co jest mini pigułki?

Naukowo, mini pigułki są znane jako pigułki tylko progestagen, które w odróżnieniu od złożonych doustnych tabletek antykoncepcyjnych zawierających tylko jeden syntetyczny żeński hormon płciowy, progestagen. Ze względu na różnice składu, kontrola urodzeń pigułki progestagen tylko jak Cerazette lub Micronor nie może powstrzymać uwalnianie jaj w ciele kobiety, ale utrudnia plemników do zapłodnienia komórki jajowej przez co ich podróży średnie, płyn z pochwy, lepka. Co więcej, tego hormonu zmienia także błony śluzowej macicy i sprawia, że ​​jest tak cienka, że ​​zapłodnione jajo nie może dołączyć się do ściany macicy i rozwijać się zarodka. Największą zaletą pigułki antykoncepcyjne, jak Cerazette lub Micronor jest to, że są one najbardziej odpowiednie dla kobiet, które znalazły syntetycznym estrogenem trudno tolerować. Kobiety z przewlekłą nałogu palenia papierosów i tych, którzy w okresie karmienia piersią lub w podeszłym wieku (ponad 35 lat) tylko progestagen znaleźć pigułki najbardziej odpowiednie, aby utrzymać siebie wolne od ryzyka niechcianej ciąży.

Jak zrobić mini pigułkę?

Bez względu na to, który tylko progestagen pigułka gotowi kobieta jest przepisywany w użyciu, że musi kontynuować przyjmowanie go przez miesiąc bez przerwy. W przypadku połączonych hormonalnych środków antykoncepcyjnych użytkownik musi użyć ją przez 21 dni, po czym następuje okres przerwy 7 dni. Zasada ta nie ma zastosowania w przypadku mini pigułki, a nawet jeśli masz okres, nie możesz przestać brać te tabletki.

Jak kupić mini pigułkę w Internecie?

Na thecontraceptivepill.com dajemy Ci siłownia kupić Cerazette Internecie. W celu zakupu zarejestrowanych wymóg dostać się z nami, a następnie krótkie spotkanie online z zespołem lekarzy pracujących z nami. Twoje informacje pomogą nam dać zdecydować właściwą pigułki antykoncepcyjnej dla Ciebie. Jeśli okaże się, że nie jesteś sprawny fizycznie, aby wziąć Cerazette wtedy proponujemy Państwu równie skuteczne alternatywy. Gdy te kroki są nad i sprawa nie jest zaznaczone, jesteś wolny, aby zamówić leki na safeScience artykułów, overnight dostawy na adres. Jeśli są chętni do zakupu Micronor online w nas trzeba się do tego samego procesu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s