Antykoncepcyjne pigułki fakty i korzyści

Pigułki antykoncepcyjne lub pigułki antykoncepcyjne są najbardziej popularne metody antykoncepcyjne, ponieważ oferują one maksymalną ochronę przed niechcianą ciążą. Dają poczucie bezpieczeństwa, wraz z wolności do decydowania, kiedy chcesz zajść w ciążę. Połączone antykoncepcyjny jest jednym z najbardziej skutecznych metod zapobiegania ciąży. Wiadomo, jak połączyć tabletki antykoncepcyjne, ponieważ wykorzystuje syntetyczne formy dwóch żeńskich hormonów płciowych: estrogenów i progestagenów. To zapobiega ciąży poprzez stymulację hormonalną i cykl menstruacyjny kobiecego ciała. Przez lata połączone antykoncepcyjne stają się bardzo wiarygodne, ze względu na ich zdolność do własnych potrzeb i stylu życia i również pomieścić różne hormonalne tolerancji różnych kobiet.

Jak pigułki antykoncepcyjne pracy?

Syntetyczne wersje estrogen i progestagen pracy na trzy sposoby, uniemożliwiając zajście w ciążę w tym okresie. Po pierwsze, zapobiega owulacji, po drugie ogranicza wzrost błony śluzowej macicy, a po trzecie śluz szyjki macicy staje się grubsza. Ilekroć zagęszcza śluz szyjki macicy, plemniki nie są w stanie wejść do łona. Ponadto połączenie tych hormonów nie pozwala na odprowadzanie jaj z jajników, tak że nie są dostępne jaja do zapłodnienia.

Najpopularniejsze połączone Pigułki antykoncepcyjne:

Istnieją różne rodzaje połączonych pigułki antykoncepcyjne, które są zwykle pobrane do 21 dni, po czym następuje przerwa siedem dni. Jeśli te tabletki są brane prawidłowo i regularnie przez 21 dni, to będą chronione przez cały cykl 28 dni. Niektóre z rozpowszechnionych pigułek antykoncepcyjnych są Yasmin (Yasminelle), Micorgynon i Dianette. Tabletki Yasmin (Yasminelle) są najbardziej popularne, że pigułki antykoncepcyjne kombinowanego chroni przed nieoczekiwanej ciąży. Zmniejszają również ryzyko przyrostu masy ciała, co zwykle dzieje się z innymi tabletkami. To ma być podjęta w pierwszym dniu miesiączki i natychmiast dostarczyć ochrony. Jednak pigułki należy unikać, jeśli jesteś w ciąży, karmienia piersią lub nie ma historii medycznej zakrzepu krwi, udaru mózgu, macicy lub piersi, raka, nadciśnienie i choroby nerek i wątroby. Odwiedź nas na więcej informacji na temat porównania cen Yasmin i kupić online.

Microgynon kolejny połączone antykoncepcyjny, okazała się być w 99% skuteczne w kontrolowaniu ciąży. Należy wziąć w pierwszym dniu cyklu miesiączkowego skutecznej ochrony. Ta pigułka jest również pomocne w przypadku endometriozy i bolesne okresy. Możesz kupić Microgynon, jeśli nie jesteś w ciąży, karmienia piersią, krwawienie z dróg rodnych lub doświadcza w przeszłości udaru. Odwiedź nas na więcej informacji na temat porównania cen Microgynon i kupić online.

Dianette jest nie tylko skuteczne w zwalczaniu ciąży, ale także leczy trądzik i nadmierne owłosienie problemu nadmiernego owłosienia. Sztuczne hormony obecne w środku skutecznie ograniczyć wzrost włosów. Ta pigułka należy 21 dni od miesiąca, tak samo jak Yasmin (Yasminelle) i Microgynon. Jednakże, niektóre z tych działań niepożądanych na tej pigułki zwiększa przyrost wagi i zmniejszenie popędu płciowego. Jeśli cierpisz na problemy wątroby lub nerek, nadciśnienie, problemy z sercem, w ciąży lub karmienia piersią, to nie ma takich tabletek. Przed podjęciem jakiejkolwiek połączeniu tabletek antykoncepcyjnych, jak co kobiece ciało ma inny poziom tolerancji należy zawsze skonsultować się z lekarzem. Odwiedź nas na więcej informacji na temat porównania cen Dianette i kupić online.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s