Przewodnik Skuteczne Combined tabletek i pigułek mini

W połączeniu antykoncepcyjne (pigułki) – pigułka z dwoma hormonami

Są to przede wszystkim dwa rodzaje pigułek antykoncepcyjnych; jeden zawiera dwa sztuczne żeńskich hormonów płciowych, a drugi zawiera jeden sztuczny żeński hormon płciowy. Po uruchomieniu za pomocą jednej z pigułek antykoncepcyjnych można umieścić skuteczną i niezawodną barierę między tobą i nieoczekiwanej ciąży.Wygoda i niezawodność pigułki antykoncepcyjnej zmniejszył stosowania prezerwatyw w ostatnich latach. Na podstawie składu doustnej tabletki antykoncepcyjnej, to dzieli się na połączeniu środków antykoncepcyjnych i mini pigułki. Połączone antykoncepcyjne składają sztucznych wersjach żeńskich hormonów płciowych estrogenów i progestagenu. Natomiast mini tabletki składa się z jednego hormonu płciowego progestagenu. Połączone tabletki antykoncepcyjne są postrzegany jako bardziej skuteczne, ponieważ oferują jakieś dodatkowe korzyści oraz zapobiegania tylko ciąży. Niektóre z renomowanych połączonych tabletek antykoncepcyjnych są omówione poniżej.

Fakty o Microgynon pigułce

MicrogynonMicrogynon jest wybitny łączny antykoncepcyjne stosowane przez miliony kobiet. Skutecznie wpływa na cykl rozrodczy ciała, aby dać Ci 100% rezultaty w zapobieganiu ciąży. Jak wspomniano powyżej, to łączny antykoncepcyjne oferuje kilka dodatkowych korzyści, takich jak poprawa wyglądu skóry i włosów. Traktuje również hirsutyzm (skrajne włosów twarzy) i endometriozy. Kontroluje on swój cykl menstruacyjny, aby zmniejszyć ból związany z okresów. Możesz uzyskać natychmiastową ochronę przed ryzykiem ciąży, jeśli zażyciem tabletki Microgynon od pierwszego dnia miesiączki. Odwiedź nasz link, aby dowiedzieć się więcej lub kup Microgynon online TheContraceptivepill.com.

To działa na trzy sposoby, aby zapobiec zagrożeniu ciąży. Zaczyna się od wprowadzenia kres procesu owulacji, tak że jajo nie jest uwalniany z jajników. Pogrubia także śluz szyjki macicy tak, że jajko nie zostanie zapłodnione przez plemnik. Wreszcie, powoduje zmniejszenie grubości wyściółki macicy, dzięki czemu jajo jest w stanie osadzać i rosną w ścianie macicy. Możesz skorzystać z tej pigułki antykoncepcyjnej jeśli jesteś powyżej 18 lat i nie cierpią na ciężką komplikacji zdrowotnych.

Korzyści z używania Yasmin

Yasmin jest powszechnie przepisywany połączone antykoncepcyjny, który jest blisko 100% skuteczne w ochronie kobiet przed ciążą. To nie tylko zapobiega poczęciu w wygodny sposób, ale oferuje kilka wyjątkowo dobre korzyści. Tabletki Yasmin znacznie oddala zatrzymywanie wody w organizmie, a tym samym zmniejsza się ryzyko wzrostu masy, w przeciwieństwie do innych antykoncepcyjnych. Traktuje to również problemy z trądzikiem obok poprawy wyglądu skóry i włosów. Jednak tabletki Yasmin nie są oficjalnie przepisywane do leczenia chorób skóry.

Dowiedz się więcej o Cilest pigułce

cilestCilest jest powszechne w połączeniu tabletek antykoncepcyjnych, które składa się z norgestymat i etynyloestradiolu, sztucznych form estrogenu i progestagenu. Jest to bardzo popularne, gdyż pomaga w regulacji cyklu miesiączkowego, aby zmniejszyć silne bóle, które mogą wystąpić w czasie okresu. Podobnie jak inne pigułki antykoncepcyjne, to pigułka zapobiega ciąży poprzez zahamowanie owulacji, przerzedzone macicy i zagęszczenie śluzu szyjkowego. Cilest tabletki należy przyjmować przez 21 dni cyklu miesiączkowego, po której będzie następują przerwy siedem dni. Niektóre z możliwych skutków ubocznych tego leku to nudności, wymioty, bóle głowy, drożdżyca pochwy i tkliwość piersi. Można kupić pigułki Cilest przez jeden z zarejestrowanych aptek internetowych.

mini pigułki hormonalnej pigułki (pojedyncze)

Antykoncepcja hormonalna jest bardzo popularną formą antykoncepcji stosowanej przez kobiety na całym świecie. Wśród najbardziej wiarygodnych i powszechnie używanych opcji hormonalnych są doustnych środków antykoncepcyjnych, ale nowsze metody, takie jak plastra antykoncepcyjnego i pierścienia antykoncepcyjnego są coraz popularniejsze i są tak samo skuteczne. Doustne środki antykoncepcyjne są podzielone na dwie kategorie: połączonej pigułki i mini pigułki. Jakiego typu są zależy syntetycznych hormonów, które są zawarte w nich. Podczas wykonywania obu typów tabletek antykoncepcyjnych, jedna tabletka musi być podjęta w tym samym czasie każdego dnia, aby być skuteczne.

micronorMicronor jest przykładem powszechnie zalecanej mini pigułki. Jest prawie 100%, jako sposobu zapobiegania ciąży. Jako mini pigułki, zawiera on tylko jeden z syntetycznych hormonów, a jest typu progestagenu zwanego northeristerone (0,35 miligrama). Micronor działa na dwa sposoby, aby powstrzymać cię przed zajściem w ciążę. Jest bezpieczny dla większości kobiet w wieku powyżej 18 lat jest to możliwe, aby kupić Micronor online, ale zaleca się, że można to zrobić tylko poprzez zaufanych i renomowanych klinik internetowych. Mogą wystąpić pewne łagodne działania niepożądane podczas przyjmowania Micronor, takie jak bóle głowy, zmiany masy ciała, nudności lub migreny.

cerazetteCerazette jest również jednym z najbardziej popularnych i powszechnie używanych mini pigułki. Udowodniono, że niemal 100% skuteczność w ochronie kobiet przed ciążą. Składa się on z desogestrel (sztuczne progestagenu). Jest to tylko mini tabletki, która może zapobiec procesowi owulacji jak połączone antykoncepcyjnych. Ta pigułka może być brane przez kobiety powyżej 18 roku życia, ale należy unikać, jeśli jesteś już w ciąży. Cerazette jest doskonałą alternatywą dla kobiet, które są uczulone na estrogen, karmiących piersią lub tych, którzy są powyżej 35 lat i są palaczami. Odwiedź nasz link, aby dowiedzieć się więcej lub kupić Cerazette online TheContraceptivepill.com.

Femulen jest mini pigułka, która jest skutecznym środkiem antykoncepcji. Udowodniono, że niemal 100% skuteczność zapobiegania koncepcji.Składnik aktywny o pigułki ethynnodiol dioctan (sztuczny progestogen, 0,5 mg). Ta pigułka może być stosowany przez kobiety, które ukończyły 18 lat lub powyżej, ale należy unikać przez kobiety w ciąży. Musisz wziąć tę pigułkę dla wszystkich 28 dniach cyklu miesiączkowego. Jeśli zażyciem Femulen od pierwszego dnia miesiączki, otrzymasz natychmiastową ochronę przed nieplanowaną ciążą. Chociaż pigułka nie zawiera estrogenu, może to spowodować pewne wspólne działania niepożądane, takie jak nudności, wymioty, zmiany krwawienia miesiączkowego, obniżenie popędu seksualnego, tkliwość piersi, problemy skórne i depresji.

Możesz kupić tabletki antykoncepcyjne z zaufanego aptecznego thecontraceptivepill.com online. Oferuje cen porównania z popularnych, zaufanych i zarejestrowanych aptek internetowych. Te apteki oferują konsultacje online, a także korzysta z zakupu leków. Po zakończeniu bezpłatne i szybkie konsultacje online z certyfikowanego lekarza.Konsultacje online pomaga lekarzem w ocenie, czy pigułka antykoncepcyjna jest najlepsza dla Twojego ciała, czy też nie. Jeśli są zatwierdzone na leki, recepta wystawiona do Ciebie. Twój zamówić lek jest wysyłane dyskretnie do domu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s