Informacje na temat Yasmin (Yasminelle) i Cerazette tabletki Antykoncepcyjne

Krótki przegląd pigułek antykoncepcyjnych

Pigułki antykoncepcyjne są powszechnie znane jako doustnych tabletek antykoncepcyjnych . Pigułki antykoncepcyjne są w zasadzie składa się z syntetycznych hormonów w celu zapobiegania ciąży. Yasmin (Yasminelle) i Cerazette tabletki antykoncepcyjne są dwa popularne leki na receptę wśród innych opcji. Hormony uwalniane przez te leki kolidować z cyklu miesiączkowego, aby zapobiec nieplanowanej ciąży. Kobieta zajdzie w ciążę, gdy jajo uwalnia się z jajnika jest zapłodniona przez plemniki zwolniony z ciała mężczyzny. Antykoncepcyjne działa poprzez modyfikację żeńskie hormony płciowe tak, że nie jest uwalniana z jaj jajnika i tak ciąży nie występuje.

Zasadniczo istnieją dwa rodzaje pigułek antykoncepcyjnych 1) Pill lub połączone pigułek antykoncepcyjnych i 2) mini-tabletek. Połączone tabletki antykoncepcyjne zawierają połączenie syntetycznej formie żeńskich hormonów estrogenów i progesteronu, podczas gdy mini pigułki zawierają tylko jeden hormon progestagen.Mini tabletki są tak samo skuteczne jak pigułki. Ponieważ zawiera jeden hormon pochodzi z mniej działań niepożądanych w porównaniu do tabletek.

Produkowane hormony żeńskie, aby ciało przyjąć, że owulacja działo się tak bez jaj jest zwolniony z jajnika. Ponadto zagęszcza szyjki macicy tak, że płyn ustrojowy spermy nie jest w stanie wejść do łona, a na zakończenie, że rozcieńczalniki błony śluzowej macicy tak, jaja nie pojemność połączyć się w ten sposób, zapłodnienie komórki jajowej, a kobieta nie robi ” t ciążę. Połączone mini tabletki i pigułki antykoncepcyjne okazały się praktycznie 100% skuteczność tej pory. Najszerzej uznawany pigułki Yasmin (Yasminelle) i Cerazette.

Yasmin (Yasminelle):

Tabletki Yasmin (Yasminelle) są szeroko stosowane przez kobiety, które są w wieku powyżej 18 lat. Zapewnia on dla Ciebie szybką ochronę przed ciążą, jak tylko wziąć go w pierwszym dniu miesiączki. W niektórych przypadkach może również zostać podjęta w piątym dniu cyklu miesiączkowego, jednak w tym tygodniu trzeba wykorzystać kilka innych metod antykoncepcji, takie jak prezerwatywy. Najlepiej o Yasmin (Yasminelle)to zmniejsza ryzyko przyrostu masy ciała lub zatrzymanie wody w organizmie, co może się zdarzyć w przypadku innych doustnych środków antykoncepcyjnych. To samo traktuje problemy trądzik oraz poprawa wyglądu skóry. Dzieje się tak ze względu na syntetyczne hormony wykazują w tej pigułki. Ta pigułka jest w żaden sposób odpowiedni dla Ciebie, jeśli masz leczniczego historię uderzeń, żółtaczka, brzucha lub krwawienie z pochwy, każdy rodzaj skrzepu krwi, macicy lub raka piersi, choroby nerek i wątroby lub nadciśnienie (wysokie ciśnienie krwi). Można również zamówić lub podjąć konsultacje online na Yasmin (Yasminelle) w thecontraceptivepill.com przed przełączeniem z drugiej połączonej pigułki do Yasmin (Yasminelle).

Cerazette:

Cerazette jest często określany jako mini pigułki ze względu na fakt, że jest ona wykonana z tak zwana pojedyncza hormon progesteron, ale nadal jest tak silne jak jakikolwiek inny pigułki doustnego. Jest to postrzegane jako alternatywa dla przełożonego każdego z tych pań, które doświadczają niekorzystnych skutków ubocznych z zastosowaniem hormonu estrogenu stosowanego w połączeniu pigułki.Zmniejsza ból podczas okresu i jest to wielka ulga dla wszystkich cierpiących na bolesne miesiączkowanie. Cerazette należy przyjmować raz na dobę, przez cały miesiąc. Jednakże, jeśli każdego dnia pacjent zapomni przyjąć tabletkę w odpowiednim czasie, można go zabrać do 12 godzin od czasu normalnego.Przyjmowanie Cerazette może czasem pokazać pewne wspólne skutki uboczne, takie jak nudności, wymioty, bóle głowy, bóle brzucha i zmniejszenie libido. Przed podjęciem jakichkolwiek doustne środki antykoncepcyjne powinny skonsultować się z lekarzem. Można również zamówić lub podjąć konsultacje online dla Cerazette wthecontraceptivepill.com przed przełączeniem z drugiej mini pigułki na Cerazette.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s