Popularne pigułki antykoncepcyjne – Dianette i Ovranette

Istnieją liczne metody antykoncepcji dostępne w tych dniach i kobiety mogą łatwo uzyskać do nich dostęp z miejscowych lekarzy i aptek. Jednak kobiety lubią odkrywać więcej o doustnych środków antykoncepcyjnych zdecydować, co jest najlepszym rozwiązaniem dla nich. To zależy wiele od Twojego stylu życia, relacji z partnerem, obecnych i przeszłych stanów medycznych i wielu innych czynników, które są różne dla każdego. Antykoncepcja hormonalna jest zdecydowanie najbardziej popularną metodą antykoncepcji, a zwłaszcza doustnych środków antykoncepcyjnych okazały się prawie w 100% skuteczna w zapobieganiu nieplanowanej ciąży. Są one ogólnie podzielić na połączonym pigułki antykoncepcyjnej i mini-pill.

Połączeniu antykoncepcyjne zawiera syntetyczne wersje zarówno żeńskich hormonów płciowych, natomiast mini-pigułka zawiera jeden hormon. Mini-pigułka jest doskonałą alternatywą dla połączonego antykoncepcyjnego, jak jest on powszechnie stosowany przez kobiety, które nie mogą znieść działanie hormonu estrogenu. Mini-tabletki są również przewidziane do kobiet, które są powyżej 35 roku życia i palą regularnie. Połączone antykoncepcyjne są zwykle wykonane przez 21 dni od 28 dni cyklu miesiączkowego. Wskazane jest przed kontynuowaniem pigułki po brakuje na każdej dawce, jak przedawkowanie może prowadzić do poważnych skutków, aby skonsultować się z lekarzem. Tutaj dyskutowaliśmy dwa z powszechnie ustalonych połączeniu tabletek antykoncepcyjnych.


Przedstawiamy Dianette Pill 
Dianette połączony jest popularne pigułki antykoncepcyjnej, która składa się z octanu cyproteronu i etynyloestradiol. To nie tylko pomaga w zapobieganiu ciąży, ale także pomaga w leczeniu chorób skóry, takich jak trądzik i hirsutyzm (nadmiar owłosienia). Syntetyczny estrogen i progestagen obecny w tym leków pomaga w zmniejszaniu nadmiernego wzrostu włosów i skóry tłustej. Czasami mogą wystąpić pewne łagodne skutki uboczne, które stopniowo znikają, jak twoje ciało dostaje przyzwyczajają się do nowego napływu hormonów. Niektóre z najczęstszych skutków ubocznych są wymioty, nudności, bóle głowy, niestrawność, zmiany krwawienia miesiączkowego, niski popęd płciowy i przyrostu masy ciała. Pigułki Dianette nie powinny być podejmowane, jeśli już jesteś w ciąży, karmienia piersią lub cierpią z powodu poważnych powikłań zdrowotnych, takich jak wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu i wątroby lub serca, problemów.

Korzyści z Ovranette 

Ovranette jest często przepisywany antykoncepcyjny, który okazał się skuteczny w zapobieganiu ciąży ustnej. Jest to ogólnie znany jako lewonorgestrelu. Zapewnia dodatkowe korzyści, takie jak leczenie endometriozy lub regulacji ciężkie i bolesne miesiączki. Jest to uważane za bezpieczne dla każdej kobiety, nie powoduje wiele skutków ubocznych. Jednak, podobnie jak inne leki nie mogą być pewne łagodne i przemijające objawy niepożądane. Wspólne działania niepożądane mogą być wymienione jako ból głowy, nudności, ból brzucha, zmiany masy ciała i niższy popęd płciowy. Ovranette jest odpowiednia dla każdej kobiety, która jest ponad 18 lat i nie jest regularnym palaczem. Można go przyjmować codziennie z jedzeniem lub bez. Nie może być przepisywany ten lek, jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią. Komplikacje zdrowotne związane z serca, wątroby i nerek mogą również ograniczyć do podjęcia tej pigułki. Możesz kupić tę pigułkę z jednego z zarejestrowanych aptekach internetowych po ukończeniu bezpłatne i poufne konsultacje online z licencjonowanego lekarza.

Kupić pigułki antykoncepcyjne, plastry i pierścienie odwiedź http://www.thecontraceptivepill.com/pl/.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s